آخرین خبرها
555

دنا ۴۱ میلیون ۹۰۰ هزار – ایران خودرو:اعتراض داریم و تولید را متوقف می کنیم

قیمت دنا

نادر قاضی‌‌پور  با اشاره به برگزاری جلسه عصر روز گذشته شورای رقابت اظهار داشت: پیشنهاد ایران خودرو برای سواری دنا ۴۸ میلیون تومان بود اما در نهایت شورای رقابت با قیمت ۴۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان برای این خودرو موافقت کرد.

در همین رابطه عبدالله بابایی نیز با اشاره به قیمت مصوب خودروی دنا از سوی شورای رقابت، گفت: این قیمت مورد اعتراض ایران خودرو است و قرارا است طی یک نامه رسمی اعتراض خود را به شورای رقابت اعلام کنیم.

به گزارش اقتصاد ایران آنلاین، معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو افزود: درخواست ایران خودرو، تجدید نظر بر روی این قیمت و پیشنهاد ما، ۴۸ میلیون تومان است.

وی تصریح کرد: به هیچ عنوان دنا را با قیمت مصوب شورای رقابت عرضه نمی‌کنیم و حتی اگر موضوع حل نشود، احتمال توقف تولید دنا نیز وجود دارد.

به گفته بابایی، قیمت تمام شده دنا بالغ بر ۵۱ میلیون تومان است.

دنا در واقع مدل لوکس سمند به حساب می‌آید و ایران‌خودرویی‌ها قرار بود آن را با قیمتی بین ۱۸ تا ۲۵ میلیون تومان عرضه کنند، اما چون تولید آن به تاخیر افتاد و قیمت تمام شده اش بالا رفت، حالا دیگر امکان عرضه این محصول با قیمت‌های اعلام شده قبلی وجود ندارد.به گزارش مهر، شورای رقابت در جلسه عصر امروز خود قیمت خودروی دنا را ۴۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان اعلام کرده است؛ در حالی که پیشنهاد ایران خودرو ۴۸ میلیون تومان بوده است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*