آخرین خبرها
555

طرح های جدید ایرانسل ویژه‌ مکالمه، پیام کوتاه و GPRS به مناسبت مبعث

به مناسبت عید بزرگ مبعث و همزمان با جشنواره تابستان ۹۰، شرکت ایرانسل در نظر دارد با ارائه ۳ طرح جدید و جذاب، تجربه‌ای متفاوت را برای تعطیلات امسال شما به ارمغان آورد.

طرح های ایرانسل

این ۳ طرح هیجان انگیز، برای تمامی شما مشترکین اعتباری ایرانسل و با هدف تسهیل دسترسی و استفاده شما عزیزان از خدمات گوناگون این شرکت ارائه شده‌اند. بدین ترتیب، شما می توانید بر اساس نیاز خود و نیز میزان و نوع استفاده از خدمات گوناگون، طرح مورد نظرتان را فقط با پرداخت مبلغ ۹۹.۰۰۰ ریال،به سادگی و تنها با شماره‌گیری یک کد دستوری انتخاب کرده و هزینه‌های خود را تا میزان قابل توجهی کاهش دهید.
 * با انتخاب هر یک از طرح‌ها، امکان ارسال ۱۰ پیام چندرسانه‌ای رایگان نیز در اختیار شما قرار می‌گیرد.

لطفا توجه داشته باشید …
– مهلت استفاده از طرح‌ها، ۳۰ روز از تاریخ فعال‌سازی است.
– در هر زمان تنها می‌توانید یکی از طرح‌های مذکور را فعال نمایید و تغییر در طرح انتخابی تا پیش از پایان دوره اعتبار (۳۰ روز) امکان‌پذیر نخواهد بود.

– همزمان با فعال‌سازی طرح‌های فوق، می‌توان از بسته‌های افزایشی ایرانسل نیز استفاده نمود.
– با توجه به اینکه طرح‌های فوق را نمی‌توان به صورت همزمان با طرح‌های تعرفه رنگی مورد استفاده قرار داد، بلافاصله پس از پایان دوره اعتبار ۳۰ روزه طرح انتخابی، مشترک قادر خواهد بود نسبت به انتخاب و فعال‌سازی هریک از طرح‌های تعرفه رنگی اقدام نماید.
– در طول هر ۲۴ ساعت، تنها می‌توان یکی از طرح‌ها یا بسته‌های افزایشی ایرانسل را فعال نمود.
– در صورت انتخاب هریک از طرح‌ها، مشترک می‌تواند دوره اعتبار را تا مدت ۹۰ روز تمدید نماید.

طرح تابستانی ایرانسل

شما مشترکین عزیز می‌توانید در هر زمان با شماره‌گیری کد دستوری مربوطه، مدت زمان باقیمانده از طرح انتخابی و نیز میزان باقیمانده از مدت زمان مکالمه، ترافیک GPRS و یا پیامک‌ها یا پیام‌های چندرسانه ای را بررسی نمایید:

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*