آخرین خبرها
555

نرم افزار پخش همه فایل های صوتی و تصویری با K-lite codec 5.90

به احتمال زیاد برای شما هم پیش آمده که بخواهید فایل تصویری را پخش کنید ولی هر نرم افزار را که نصب می کنید قابلیت پخش فایل مورد نظر شما را ندارد . این مشکلی است که بسیاری از کابران رایانه با آن مواجه هستند. این نرمافزار پس از نصب قابلیتهای پخش تمام فرمت ها را به مدیا پلیر اضافه می کند

K-Lite Codec Pack یک کدک فوق العاده قدرتمند است که می تواند همه فایل های صوتی و تصویری را پخش کند . کلمه Codec به معنای COmpressor/DECompressor ( فشرده ساز / باز کننده فشردگی ) است : یعنی یک روتین نرم افزاری که ویدئوی خام آماده ذخیره سازی را فشرده کرده و سپس آن را جهت اجرا بر روی کامپیوتر از فشردگی خارج می نماید. K-Lite Codec Pack یکی دیگر از این کدک های قدرتمند است. یک پک کدک یک راحل مناسب و آسان برای پخش همه فایل های فیلم و صوت شما طراحی شده است. این پک قادر است تمام فایل ها و یا حتی بعضی از فرمت های نادر را نیز پخش کند. بعضی از فرمت هایی که این کدک قدرتمند می تواند پخش کند عبارت اند از : WMA, AAC, AC۳, M۴A, MP۲, OGG, DivX, AVI, WMV, RM, MOV, MP۴ . این برنامه بعد از نصب یک مدیاپلیر معمولی را نصب می کند که شما با استفاده از آن می توانید همه فایل ها را اجرا کنید . شما بعد از نصب این نرم افزار نیازی به برنامه های Real Player , PowerDVD , JetAudio , Media Player ,Quick Time ندارید چون این کدک تمام فایل های مخصوص این پلیرها را پخش می کند .
K-Lite Codec Pack چند مزیت نسبت به دیگر کدک ها دارد که یکی از انها به روز بودن همیشه این کدک است. همچنین بسیار کاربر پسند و کاملا قابل تنظیم می باشد. بدین معنی که خودتان می توانید فقط اجزایی را نصب کنید که لازم دارید. این بسته بسیار کامل و بدون نقص است و حاوی همه چیز که شما نیز به پخش فیلم دارید می باشد.

دانلود با لینک مستقیم با حجم ۱۴٫۷ مگابایت

رمز : www.2000download.ir

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*